پیش بینی حضور بیش از یک هزار اثر در جشنواره رسانه های دیجیتال

پیش بینی حضور بیش از یک هزار اثر در جشنواره رسانه های دیجیتال
مجید شفیعی در گفتگو با خبرنگار مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از یک هزار اثر به بخش داوری یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال راه یابند.

  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال "مجید شفیعی مسئول هماهنگ کننده اجرایی یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال اعلام کرد: با توجه به روند ثبت نام تاکنون و اطلاع رسانی های تخصصی و هدفمند پیش رو، پیش بینی می شود با ورود محصولات و خدمات دارای شامد برای ثبت نام در جشنواره در بد بینانه ترین حالت حداقل یک هزار اثر در جشنواره حضور یابند که همین تعداد موید مرجعیت این جشنواره در بین مخاطبان و فعالان فضای مجازی است.

با توجه به استقبال مخاطبان فضای مجازی از طرح شامد و ثبت مشخصات محصول و خدمت خود در طرح ساماندهی، اشراف کاملی نسبت به تازه های نشر دیجیتال در دبیرخانه جشنواره وجود دارد و فراخوان ها و جذب اثر برای جشنواره از مجرای شامد تسهیل می گردد.

شفیعی گفت: به دلیل نیاز به انتخاب عناوین داوری و نحوه شرکت در جشنواره توسط مخاطبان که به صورت خود اظهاری می باشد می بایست ثبت نام مجزایی توسط ناشران محصولات شامد دار برای اعلام حضور در جشنواره صورت پذیرد.

وی افزود: از برترین آثار در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر و نشان سرآمد و جایزه ارزنده ای به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان مهمترین آوردگاه ملی رسانه های دیجیتال کشور، همه ساله میزبان آثار مختلف در قالب های مختلف رسانه های دیجیتال است.

علاقمندان برای ثبت نام در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال می توانند از طریق پورتال festival.saramad.ir   اقدام نمایند

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۳
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.